sziget 2004

ma már nem működik a keresés...














aug 4. szerda Nagyszínpad
16 30 - 18 00  Third World
18 00 - 19 30  Sugababes
19 30 - 21 30  Anima Sound System
21 30 -   Pet Shop Boys
16 30 - 18 00  Zanzibar
18 00 - 19 30  Bloodhound Gang
19 30 - 21 30  Kispál és a Borz
21 30 -   Busta Rhymes
16 30 - 18 00  Zdob si Zdub
18 00 - 19 30  Soft Cell
19 30 - 21 30  Sziámi
21 30 -   Fun Lovin
16 30 - 18 00  Reamonn
18 00 - 19 30  In Flames
19 30 - 21 30  Tankcsapda
21 30 -   The Rasmus
16 30 - 18 00  Scissor Sisters
18 00 - 19 30  Seeed
19 30 - 21 30  Sex Action
21 30 -   Anthrax
16 30 - 18 00  Electric Eel Shock
18 00 - 19 30  Ash
19 30 - 21 30  Európa Kiadó
21 30 -   Basement Jaxx
16 30 - 18 00  Tito & Tarantula
18 00 - 19 30  Die Ärzte
19 30 - 21 30  Bëlga
21 30 -   Faithless

aug 4. szerda djuice Világzenei Nagyszínpad
17 00 - 18 15  Warsaw Village Band
18 15 - 19 45  Lhasa
19 45 - 21 30  Rokia Traoré
21 30 -   The Klezmatics
17 00 - 18 15  Vujicsics
18 15 - 19 45  Boris Kovac & Ladaaba Orchest
19 45 - 21 30  Orchestre National de Barbés
21 30 -   Buena Vista Social Club presents Omara Portuondo
17 00 - 18 15  Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara Erdélybõl
18 15 - 19 45  Kolinda
19 45 - 21 30  Daniele Sepe
21 30 -   Orchestra Baobab
17 00 - 18 15  Parno Graszt
18 15 - 19 45  Mostar Sevdah Reunion feat. Ljiljana Buttler
19 45 - 21 30  Chumbawamba
21 30 -   Misty In Roots
17 00 - 18 15  Ricardo Lemvo & Makina Loca
18 15 - 19 45  Kíla
19 45 - 21 30  Oi Va Voi
21 30 -   Rachid Taha
17 00 - 18 15  Mardi Gras BB
18 15 - 19 45  Justin Adams & The Wayward Sheiks
19 45 - 21 30  Besh o droM
21 30 -   Afro Celt Sound System
17 00 - 18 15  Romano Drom
18 15 - 19 45  Makám (és Bognár Szilvia, Palya Bea, Szalóki Ágnes)
19 45 - 21 30  Boban Markovic Orkestar
21 30 -   Los de Abajo

aug 4. szerda HammerWorld Színpad
16 00 - 17 00  Vale Of Tears
17 00 - 18 00  Gutted
18 00 - 19 00  Casketgarden
19 00 - 20 00  Sear Bliss
20 00 - 21 30  Christian Epidemic
21 30 - 23 30  Cannibal Corpse (USA)
23 30 - 01 00  Moby Dick
16 00 - 17 00  Szeg
17 00 - 18 00  Bridge To Solace
18 00 - 19 00  Insane
19 00 - 20 00  Cadaveres De Tortugas
20 00 - 21 30  Blind Myself
21 30 - 23 30  Children Of Bodom (FIN)
23 30 - 01 00  Superbutt
16 00 - 17 00  6TEST
17 00 - 18 00  Zorall
18 00 - 19 00  Auróra
19 00 - 20 00  De Facto
20 00 - 21 30  Árnyak
21 30 - 23 30  The Gathering (NL)
23 30 - 01 00  Black-Out
16 00 - 17 00  Mantra
17 00 - 18 00  Fürgerókalábak
18 00 - 19 00  Macskanadrág
19 00 - 20 00  Ramones Mánia
20 00 - 21 30  Wisdom
21 30 - 23 30  Amorphis (FIN)
23 30 - 01 00  Depresszió
16 00 - 17 00  Watch My Dying
17 00 - 18 00  Fekete Sereg
18 00 - 19 00  Iron Maidnem
19 00 - 20 00  Linea 77 (I)
20 00 - 21 30  Dying Wish
21 30 - 23 30  My Dying Bride (UK)
23 30 - 01 00  Nevergreen
16 00 - 17 00  Cross Borns
17 00 - 18 00  Cool Head Clan
18 00 - 19 00  Dirty Dance
19 00 - 21 30  Pokolgép
21 30 - 23 30  Saxon (UK)
23 30 - 01 00  P. Box
16 00 - 17 00  Obstruction
17 00 - 18 00  Morpheus
18 00 - 19 00  Bon Scott Tribute (Omen-tagokkal)
19 00 - 20 00  Demonlord
20 00 - 21 30  Lord
21 30 - 23 30  Grave Digger (D)
23 30 - 01 00  Kalapács
01 00 - 02 30  Ektomorf
02 30 -   Testimony
01 00 - 02 30  Wall Of Sleep
02 30 -   Replika
01 00 - 02 30  Junkies
02 30 -   Prosectura
01 00 - 02 30  Cyborn
02 30 -   Steal This System
01 00 - 02 30  Sin Of Kain
02 30 -   Stereochrist
01 00 - 02 30  Akela
02 30 -   Stress
01 00 - 02 30  Beatrice
02 30 -   Zero G

aug 4. szerda Wan2 Színpad
17 30 - 18 30  FolkFree
18 30 - 20 00  Kamu
20 00 - 21 30  La Caravane Electro (F)
21 30 - 23 00  Pitchtuner (J-D)
23 00 - 00 50  League of XO Gentlemen (NL)
16 30 - 17 30  Zagastic
17 30 - 18 30  Hagesher
18 30 - 20 00  Deti Picasso (RUS)
20 00 - 21 30  Hollywoodoo
21 30 - 23 00  Neo
23 00 - 00 50  Freestylers (UK)
16 30 - 17 30  EZ Basic
17 30 - 18 30  Thaifun
18 30 - 20 00  Trottel Stereodream Experience
20 00 - 21 30  Beef (NL)
21 30 - 23 00  Sena First One
23 00 - 00 50  Roni Size Live (UK)
16 30 - 17 30  Nem Mind1
17 30 - 18 30  MZ/X
18 30 - 20 00  Mantra Porno
20 00 - 21 30  Dubians (F)
21 30 - 23 00  Zagar
23 00 - 00 50  Talvin Singh Trio (UK)
16 30 - 17 30  Blood Is Fire
17 30 - 18 30  Ludditák
18 30 - 20 00  Hippikiller
20 00 - 21 30  Anselmo Crew
21 30 - 23 00  Vopli Vidopliassova (UKR)
23 00 - 00 50  ColorStar
16 30 - 17 30  Fallen into Ashes
17 30 - 18 30  Bankrupt
18 30 - 20 00  Üllõi Úti Fuck
20 00 - 21 30  Strong Deformity
21 30 - 23 00  Rémember
23 00 - 00 50  La Ruda (F)
16 30 - 17 30  Le Panic
17 30 - 18 30  Ska Hecc
18 30 - 20 00  Tigris
20 00 - 21 30  Pannonia Allstars Ska Orchestra
21 30 - 23 00  La Familia (F)
23 00 - 00 50  Ladánybene 27
00 50 - 02 15  Sun Workshop
02 15 -   Subscribe
00 50 - 02 15  Heaven Street Seven
02 15 -   Toy Division
00 50 - 02 15  Amorf Ördögök
02 15 -   Peet
00 50 - 02 15  Korai Öröm
02 15 -   Tanu Tuva
00 50 - 02 15  Hiperkarma
02 15 -   A kutya vacsorája
00 50 - 02 15  Alvin és a Mókusok
02 15 -   HétköznaPI CSAlódások
00 50 - 02 15  Zuco103 (NL)
02 15 -   Ch.I.P.

aug 10. kedd Globe Party
00 00 -  

aug 4. szerda Dreher Port
19 30 -   Venus
19 30 -   Balkan Fanatik
19 30 -   The Perfect Name
19 30 -   Marot Viki és a Nova Kultúrzenekar
19 30 -   Titusz és a Carbonfools
19 30 -   Hooligans
19 30 -   Unique

aug 4. szerda Dreher Tropical Music Club
23 00 -   Midsummer Night
23 00 -   The Funk Stars
23 00 -   Funk Phenomena
23 00 -   Island Breeze
23 00 -   Muzzaik Productions Night
23 00 -   Latin thing
23 00 -   House Session Lauer & Danny L. & Soneec + Czibere (kongás)

aug 4. szerda Cinetrip Space Lab
20 00 - 22 00  The Funk Night
22 00 -   Negro, Infra Ghandi, Cyborg Templar
13 00 - 18 00  Gaulamin, Mr. Skunk
18 00 - 22 00  Bosi, Dr. Dermot
22 00 -   Mango (Gimmeshot) feat. Márkos Berci
13 00 - 18 00  DJ Naga (Chi), Ilia DS (Rus)
18 00 - 22 00  Hotel North Pole
22 00 -   DJ Naga, Beta, Iain Taylor (UK)
13 00 - 18 00  Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies
18 00 - 22 00  Erka, Marvin & TBGon
22 00 -   Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies, Raster&Amb
13 00 - 18 00  Cop, Mesterházy (Syrup)
18 00 - 22 00  Isu + Tégla, Nandee
22 00 -   Palotai, Nandee, Smash FX (CH), Pedro
13 00 - 18 00  Negro, Suhaid
18 00 - 22 00  Erik Sumo, Cadik
22 00 -   Bomb The Jazz
13 00 - 18 00  Grasshop & Jinx, Psure
18 00 - 22 00  Aafro + Diziek + Phicks
22 00 -   DJ Naga & Fine Cut Bodies, Tipper (UK), Mango

aug 4. szerda Cökxpôn Ambient Sátorkert
14 00 - 18 00  Dj Mesterházy
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
18 00 - 22 00  Dj Jácint
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
22 00 - 23 00  Nyitott zenei kurzus
22 30 - 14 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 00 - 00 10  Prell/Optimal
09 00 - 20 00  dj Mesterházy
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 21 00  Nyitott zenei kurzus
21 00 - 22 20  F.S.H.inBp
22 20 - 23 30  Titusz (electronics) & Márkos Albert (cello)
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 30 - 00 40  Korai Quartett
09 00 - 14 00  Dj Morcx
14 00 - 20 00  Dj Mesterházy
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 20 40  Nyitott zenei kurzus
20 40 - 22 00  Hangszínház
22 00 - 23 20  Tigrics
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 20 - 00 40  Kalumet
09 00 - 14 00  Dj Kaszi & Dj Era
14 00 - 20 00  Dj Crimson & Chrom
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 20 50  Nyitott zenei kurzus
20 50 - 22 00  Hangszínház
22 00 - 23 20  Trottel Stereodream Workshop
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 20 - 00 40  Chillum Trio
09 00 - 14 00  Dj Gelka & Dj Akasha
14 00 - 20 00  Dj Crimson & Chrom
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 20 50  Nyitott zenei kurzus
20 50 - 22 00  Hangszínház
22 00 - 23 20  Interzone Inc.
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 20 - 00 40  caracasUnderpop (YV)
09 00 - 14 00  Dj XRC & Dj Dizzy
14 00 - 20 00  Dj Crimson & Chrom
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 21 00  Nyitott zenei kurzus
21 00 - 22 00  Zum (RO)
22 00 - 23 20  TranceZenDance
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 20 - 00 40  Blackmilk és a FUCCS
09 00 - 20 00  Dj Intro
16 30 - 19 00  ?18.00 Thai-chi, Chigung / Gervai Miklós András
17 00 - 22 30  ?19:00 Retextil know-how
19 00 - 17 00  ?20:30 Jóga / Réti János
20 00 - 21 20  Nyitott zenei kurzus
21 20 - 23 30  OM (BG)
22 30 - 09 00  ?01:00 Zsuffa Peti audio-vizuális elfekvõje
23 30 - 00 40  RVN
00 10 - 01 30  Oxonometrikum
01 30 - 02 30  Surbahar (BG)
02 30 -   Dj Hotel North Pole
00 40 - 02 00  Disham (BG)
02 00 - 03 00  Idealisten
03 00 -   Dj Marka/B-side set
00 40 - 02 00  Pupilla projekt
02 00 - 03 00  Abuse (SK)
03 00 -   Dj Oleg
00 40 - 02 00  Secta Chameleon
02 00 - 03 00  Negro & Future
03 00 -   Dj Naga
00 40 - 02 00  ION
02 00 - 03 00  mindMap (SK)
03 00 -   Dj Crimson & Dj Chrom
00 40 - 02 00  Mars (turntables) & Márkos (cello)
02 00 - 03 00  Ethnica Music Project Feat. Mox (RU)
03 00 -   Dj El
00 40 - 02 00  TaTu Sound System
02 00 -   Dj Christian aka Gaulamin & Dj Áfonya

aug 4. szerda Siemens Mobile Pop Színpad
23 00 - 00 15  Pa-Dö-Dö
23 00 - 00 15  Dopeman
23 00 - 00 15  Kimnowak
23 00 - 00 15  R-Go
23 00 - 00 15  Jamie Winchester & Hrutka Róbert
23 00 - 00 15  Back II Black
23 00 - 00 15  Crystal
00 15 - 01 45  K.F.T.
01 45 -   Kowalsky meg a Vega
00 15 - 01 45  Ganxsta Zolee és a Kartell
01 45 -   Eleven Hold
00 15 - 01 45  Nyers
01 45 -   Animal Cannibals
00 15 - 01 45  Emil.RuleZ!
01 45 -   Varga Zsuzsa
00 15 - 01 45  Ágnes Vanilla
01 45 -   Sugarloaf
00 15 - 01 45  United
01 45 -   Sub Bass Monster
00 15 - 01 45  Roy és Ádám
01 45 -   Unisex

aug 4. szerda Bahia Színpad
17 00 - 18 00  Force of Mind
18 00 - 19 00  Booboo?s Punch
19 00 - 20 00  Bla
20 00 - 21 00  Wackor
21 00 - 22 00  ZIL
22 00 - 23 00  V.I.NY.O.
23 00 - 00 30  Ole Lukkoye (RU)
17 00 - 18 00  Eclipse
18 00 - 19 00  Carnia
19 00 - 20 00  The Deadbeats
20 00 - 21 00  Boogie Mamma
21 00 - 22 00  Wickeda (BG)
22 00 - 23 00  Beat Dis
23 00 - 00 30  Másfél
17 00 - 18 00  Fred Astral
18 00 - 19 00  Nemtom
19 00 - 20 00  Svoboda Mózes és fiai
20 00 - 21 00  Gravefruit
21 00 - 22 00  Ez a Divat
22 00 - 23 00  Brains
23 00 - 00 30  Balaton
17 00 - 18 00  Csá, Misi!
18 00 - 19 00  Mûcsarnok
19 00 - 20 00  Lada (D)
20 00 - 21 00  Ambersmith
21 00 - 22 00  Marlboro Man
22 00 - 23 00  ef Zámbó Happy Dead Band
23 00 - 00 30  Kampec Dolores
17 00 - 18 00  Paparazzi
18 00 - 19 00  The Odorants
19 00 - 20 00  Juff
20 00 - 21 00  Insipid
21 00 - 22 00  Tundravoice
22 00 - 23 00  Nulladik Változat
23 00 - 00 30  Pop Iván
17 00 - 18 00  Numb
18 00 - 19 00  Someday Baby
19 00 - 20 00  Brownfield
20 00 - 21 00  Malacka és a Tahó
21 00 - 22 00  Kelet-Nyugat
22 00 - 23 00  Bert Shaft Orchestra (UK)
23 00 - 00 30  Egy Kiss Erzsi Zene
17 00 - 18 00  Haelo
18 00 - 19 00  Rend
19 00 - 20 00  Sajt
20 00 - 21 00  Flop
21 00 - 22 00  The Buttholes
22 00 - 23 00  Vialka Marching Band (F-CAN)
23 00 - 00 30  Tudósok
00 30 - 02 00  Bumblebees (F)
02 00 -   Irfan Muertes (Serbia)
00 30 - 02 00  Black Ash (D)
02 00 -   Karabély
00 30 - 02 00  Children of Picasso (RU?H)
02 00 -   Magura
00 30 - 02 00  Úzgin Ûver
02 00 -   Persona Non Grata
00 30 - 02 00  Brain of Morbius (UK)
02 00 -   Korog
00 30 - 02 00  Vidámpark
02 00 -   Flash
00 30 - 02 00  Ági és a Fiúk
02 00 -   Sziámi

aug 4. szerda Live Actorz
20 00 - 23 00  VidaG + VidaL
23 00 - 00 00  Karányi
20 00 - 21 30  Seta
21 30 - 23 00  Suhaid
23 00 - 00 00  Lush Life
21 00 - 23 00  Koolkasko + Higany + IQ
23 00 - 23 30  Ready + A Felkelõ Nap Lovagjai
23 30 - 00 00  Bobakrome + A Kezdet Phiai + AZA
21 30 - 23 30  Hotel North Pole
23 30 - 00 30  Gabriel Lehr Live
21 00 - 22 30  Skunk
22 30 - 00 00  Dermot
21 00 - 23 00  Görgõ
23 00 - 00 00  Turbopauza Live Act
22 00 - 23 30  Suzuki Samurai
23 30 - 01 00  SKC
00 00 - 01 00  Da.taz (F)
01 00 - 02 00  Zoohacker
02 00 - 03 30  Tribal Earth
03 30 -   Dr. Victor
00 00 - 01 00  Manufactur (CH)
01 00 - 03 00  Jutasi
03 00 -   Karchy Bud
00 00 - 00 30  Muppet Show
00 30 - 01 00  Bankos + Norba
01 00 - 01 30  N-K-S + Faktorlabor
01 30 - 02 00  Az Idõ Urai
02 00 -   Vinyl Warriors
00 30 - 02 30  Isu + Tégla
02 30 -   Dork + Caramel
00 00 - 00 30  Copy Con Live
00 30 - 01 30  PASO vs. Gimmeshot
01 30 - 02 00  Gathkins
02 00 - 03 30  Bosi
03 30 -   Áfonya
00 00 - 01 00  Quantum State Live Act
01 00 - 02 00  PsyBaba "Namaska" (AUS)
02 00 -   Oleg + Virág + Fatima + Didjeridoo Men
01 00 - 02 00  Anorganik Live Act
02 00 - 03 30  Chris.su
03 30 -   Longman + Bratwa

aug 4. szerda Klubrádió 95.3 Jazz Színpad
18 00 - 19 00  Szalóki Classic Jazz Band
19 00 - 20 00  Dely Roby Trió
20 00 - 21 30  Váczi Dániel Trió
21 30 - 23 00  Jazzpression
23 00 - 00 30  Fusio Group
18 00 - 19 00  Bohém Ragtime Jazz Band
19 00 - 20 00  Kaltenecker Trió
20 00 - 21 30  Balázs Elemér Quartet
21 30 - 23 00  László Attila Band & Enrico Granafei (H-USA)
23 00 - 00 30  Triton
18 00 - 19 00  Topical Transform
19 00 - 20 00  Sramkó János Group
20 00 - 21 30  Borbély Mûhely
21 30 - 23 00  Tomasz Stanko Quartet (PL)
23 00 - 00 30  Tin Tin Quintet
18 00 - 19 00  Hot Jazz Band
19 00 - 20 00  Grencsó Kollektíva
20 00 - 21 30  Vasvári String Trió
21 30 - 23 00  Winand Gábor Quartet és Elsa Valle
23 00 - 00 30  Indiego
18 00 - 19 00  Frankie Látó Djangologhy
19 00 - 20 00  Dél-alföldi Szaxofon-együttes
20 00 - 21 30  Pege Quartet
21 30 - 23 00  Szakcsi Lakatos BélaTrió
23 00 - 00 30  Bacsó Kristóf Trió
18 00 - 19 00  Jazz Steps Band
19 00 - 20 00  Nagy János Trió
20 00 - 21 30  Tûzkõ Csaba Septet
21 30 - 23 00  Ad Matai (Izrael)
23 00 - 00 30  Nigun
18 00 - 19 00  Pflum Orsi & The Cap
19 00 - 20 00  Cumó Electronic Dream
20 00 - 21 30  Eichinger Quartet
21 30 - 23 00  Gadó Gábor Quartet (H-F)
23 00 - 00 30  European Mantra
00 30 -   Session
00 30 -   Session
00 30 -   Session
00 30 -   Session
00 30 -   Session
00 30 -   Session
00 30 -   Session

aug 4. szerda Rádió C Roma Sátor
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Ponczók Béla és rapper barátai: Rap-port (H)
20 15 - 21 30  Váradi Roma Café (H)
21 30 - 23 00  Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band (H)
23 00 - 00 30  Dhoad Gypsies of Rajasthan (IND)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Urban Noises (H)
20 15 - 21 30  Ricciotti Ensemble (NL)
21 30 - 23 00  Taraf Dékalé (F)
23 00 - 00 30  Sandy Lopicic Orkestar (A)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Jávori Sound Machine (H)
20 15 - 21 30  Szakcsi-Horváth-Klenyán- Babits Kvartett (H)
21 30 - 23 00  Earth-Wheel-Sky Band (Szerbia és Montenegró)
23 00 - 00 30  Trio Rosenberg (NL)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Szilvási Gipsy Folk Band (H)
20 15 - 21 30  Egri János és barátai (H)
21 30 - 23 00  Kal (Szerbia és Montenegró)
23 00 - 00 30  Kumpanya Istanbul (Törökország)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Impro-rom (H)
20 15 - 21 30  Kanizsa Csillagai (H)
21 30 - 23 00  Romano Drom (H)
23 00 - 00 30  Pascual Gallo and the gypsies of Aragon (F/ESP)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 20 15  Roma Jilo (H)
20 15 - 21 30  Terne Èhave (CZ)
21 30 - 23 00  Nadara (RO)
23 00 - 00 30  Esma Redzepova (MK)
12 00 - 19 00  Délutáni beszélgetés
19 00 - 00 30  Guca Fesztivál-nap
00 30 -   Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
00 30 -   Sunset Cafe: DJ Nafta + DJ Suefo
00 30 -   Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
00 30 -   Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
00 30 -   Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
00 30 -   Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
00 30 -   Sunset Café: DJ Jutasi

aug 4. szerda Blues Színpad
23 00 - 00 45  Big Daddy Wilson & Mississippi Grave Diggers and the Super Group
23 00 - 00 45  Mystery Gang
23 00 - 00 45  Deák Bill Blues Band (H)
23 00 - 00 45  Takács Tamás Dirty Blues Band
23 00 - 00 45  Török Ádám és a Mini
23 00 - 00 45  Full Blues Session 2004
23 00 - 00 45  Janis Joplin Emlékzenekar
00 45 - 02 30  Shri (Arizona, USA)
02 30 -   Stoned (100% Rolling Stones)
00 45 -   Frank Zappa Cirkusz, Energomat
00 45 - 02 30  Hats Off
02 30 -   Visegrádi Négyek
00 45 - 02 30  Dr. Valter & the Lawbreakers
02 30 -   Lead Zeppelin
00 45 - 02 30  Ferenczi György Neomatyó Show
02 30 -   Jeff and the Wild Slivovitz (I)
00 45 - 02 30  Lord Bishop and the Rockadellic Kings (USA)
02 30 -   Chicagói blues gála
00 45 - 02 30  Jimi Hendrix Tribute
02 30 -   Canned Heat Memorial (Sk)

aug 4. szerda Talentum Színpad
16 00 - 17 00  Törpecsirke
17 00 - 18 00  Sunscreen
18 00 - 19 00  Biancaneon (I)
19 00 - 20 00  New Fight
20 00 -   Greedy Fly
16 00 - 17 00  Nemérdekes
17 00 - 18 00  Spanish Inquisition
18 00 - 19 00  Monchichi Pontencial
19 00 - 20 00  Mao-Zeitung
20 00 -   Honeyball
16 00 - 17 00  Flying TV
17 00 - 18 00  Pluside
18 00 - 19 00  Raptorz
19 00 - 20 00  Dynasztija
20 00 -   ChilZim Entertainment
16 00 - 17 00  G-Jam Project
17 00 - 18 00  Ultra Hide
18 00 - 19 00  A Gátnál
19 00 - 20 00  Solar Scream
20 00 -   Random Deeds
16 00 - 17 00  Hopika
17 00 - 18 00  Stinkyfish Co.
18 00 - 19 00  Falcongate
19 00 - 20 00  Nexam
20 00 -   Vortex
16 00 - 17 00  Nadene
17 00 - 18 00  Funkadelic Beat Session
18 00 - 19 00  Moliendo Café
19 00 - 20 00  Jeffo?s Dream
20 00 -   F&J
16 00 - 17 00  Fragments
17 00 - 18 00  Brigád
18 00 - 19 00  Kollega és Káder
19 00 - 20 00  Aljas Kúszóbab
20 00 -   Nullify

aug 4. szerda Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad
20 00 - 21 00  Thesele Company (Dél-Afrika - Soweto): MUPAKU - (utcai musical)
21 00 - 22 30  Androgün ? Kuthy Ágnes árnyjátéka
22 30 - 00 00  Feria Musica (B): Le Vertige du Papillon (kortárs cirkusz)
20 00 - 20 30  Dunaújváros Táncszínháza: Zene
20 30 - 21 45  Hólyagcirkusz Társulat: Szemétre a vénasszonnyal (anarchista cirkuszi opera)
21 45 - 00 00  Whirling Dervishes from the Galata Temple of Istanbul (Tr) ? (tradicionális dervis táncok és zene)
20 00 - 21 00  Dunaújváros táncszínháza: A pentelei önkéntes tûzoltó egylet ritmikus sportgimnaszitkai bemutatója (nagyon éles helyzetben)
21 00 - 22 30  Domonkos Csilla és Cakó Ferenc: The story of mind, messages of songs (A tudat története, a dalok üzenetei)
22 30 - 00 00  Ballet Preljocaj (F): Near Life Experience ( kortárs tánc)
20 00 - 21 00  Rumi László: STILT!
21 00 - 22 30  Everyman (zenés játék egy felvonásban)
22 30 - 00 00  Random Dance (UK) ? AtaXia (kortárs tánc)
20 00 - 21 00  A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje I.
21 00 - 22 30  44 FEET - A Színház? és Filmmûvészeti Egyetem másodéves színészhallgatóinak táncelõadása
22 30 - 00 00  Frenák Pál Társulat: KáOsz
20 00 - 21 00  Méhek
21 00 - 22 30  Kortárs Táncszínházi Egyesület estje III.
22 30 - 00 00  Georges Momboye Company (F): Tahaman (kortárs afrikai és Hip-Hop tánc)
20 00 - 21 30  GNM Tanoda: Vívóleckék
21 30 - 22 30  Bozsik Yvette Társulat: Táncterápia
22 30 - 00 00  Lajkó Félix és bandája koncertje
00 00 -   Holy Body Tattoo and The Tiger Lillies (Can-UK): Circa
00 00 -   Arab-Izraeli táncest
00 00 -   Theatre Nobodies (BG): Tup Tup (árnyék bábjáték felnõtteknek)
00 00 -   H.U.D.I.: A kárhozat kertje
00 00 -   A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje II.
00 00 -   Ágens: Purcell piknolepszia (kortárs opera)
00 00 -   Közép Európa Táncszínház: Szindbád (Hommage á Gyula Krúdy)

aug 4. szerda VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Akrobatika és gúlák
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Bartha Antal: Paprika Jancsi
18 00 - 19 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
19 00 - 20 00  Olé és Tadam megjönnek
20 00 - 21 30  Sunset Open Stage
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Akrobatika és gúlák
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Langaléta Garabonciások: Horagus Mester
18 00 - 19 00  Nyurgaláb vándorcirkusz
19 00 - 20 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
20 00 - 21 30  Sunset Open Stage
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Akrobatika és gúlák
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Boka Gábor: János Vitéz
18 00 - 19 00  Olé és Tadam megint megjönnek
19 00 - 20 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
20 00 - 21 30  Dobtánc
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Boka Gábor és barátai: Mutatványos tanulmányok
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Fernam Cardama: Itt a posta!
18 00 - 19 00  Kavalkád
19 00 - 20 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
20 00 - 21 30  Sunset Open Stage
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 15 30  Akrobatika és gúlák
15 30 - 17 00  Olé és Tadam parádézni mennek
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Fernam Cardama: Itt a posta!
18 00 - 19 00  Naptársulat: mesék Mátyás királyrúl
19 00 - 20 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
20 00 - 21 30  Sunset Open Stage
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Akrobatika és gúlák
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Pilári Gábor: Vitéz László
18 00 - 19 00  Naptársulat: Mesék a lótuszvirágból
19 00 - 20 00  Olé és Tadam jól érzik magukat
20 00 - 21 30  Sunset Open Stage
21 30 -   Fire Time
14 00 - 16 00  ?21:00
15 00 - 17 00  Akrobatika és gúlák
16 00 - 15 00  ?18:00 Akrobatika és kézenállás: tudsz kézenállni? Itt megtanulhatod!
17 00 - 18 00  Ládafia Bábszínház: Cirkusz
18 00 - 19 00  Hökk, avagy a hökkentõen?
19 00 - 20 00  Zsonglõr kunszt- és trükkmutató
20 00 - 21 30  BAM ? Kékhordó Show (ütõképes komédia)
21 30 -   Fire Time

aug 4. szerda Pesti Est Színpad
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 16 00  Fúvószene: Chakra Hacker
16 00 - 17 00  Zamat
17 00 - 18 00  Új Látásmód Fúzió
18 00 - 19 00  Milk
19 00 - 20 00  Timur Lenk
20 00 - 21 00  Mind1
21 00 -   Satöbbi
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 16 00  Fúvószene: Kada
16 00 - 17 00  Szaki.hu
17 00 - 18 00  Peca
18 00 - 19 00  Freak
19 00 - 20 00  Mujahid Zoltán (Megasztár)
20 00 - 21 00  Soma Jazz Most
21 00 - 21 30  Wings Produkció Divatszínház
21 30 -   Budapest Jazz Orchestra
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 15 00  Fúvószene: +Pozitiv
15 00 - 16 00  Fúvószene: Soulblaster
16 00 - 17 00  Hétrét
17 00 - 18 00  Tested
18 00 - 19 00  Szépülõ Városközpont
19 00 - 20 00  Pluto
20 00 - 21 00  Váczi Eszter & Szörp
21 00 -   SonnyBoy (USA)
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 16 00  Fúvószene: Future Café
16 00 - 17 00  Salto Mortale
17 00 - 18 00  SzegényAnyámHaLátna
18 00 - 19 00  Fish!
19 00 - 20 00  Annabarbi
20 00 - 21 00  Galapagos
21 00 -   Heveny Szívlebeny feat. Ezeknek
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 16 00  Fúvószene: Project 11
16 00 - 17 00  Passage
17 00 - 18 00  AB/CD (AC/DC Tribute)
18 00 - 19 00  Supersonic
19 00 - 20 00  Rage Against The Machine Tribute
20 00 - 21 00  Faith No More Tribute
21 00 -   Luca Brasi feat The Idoru
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 16 00  Fúvószene: Road Six Sax
16 00 - 17 00  Jesus Christ Smokes Holy Gasoline (A)
17 00 - 18 00  Mind the Gap
18 00 - 19 00  Alvilági Mókusok
19 00 - 20 00  Doors Emlékzenekar
20 00 - 21 00  Egyszercsak
21 00 -   Supernem
10 00 - 11 00  Tai Chi
11 00 - 14 00  RitmusDepo
14 00 - 15 00  Fúvószene: Mágnes Matiné - Brezo Quartet
15 00 - 16 00  Fúvószene: Mágnes Matiné - Sumo Light
16 00 - 17 00  Porno 69
17 00 - 18 00  Night Fly
18 00 - 19 00  Interpál
19 00 - 20 00  Hybrid
20 00 - 21 00  Equus
21 00 -   Coda

aug 4. szerda Petõfi Csarnok Folkszínpad és Petõfi Csárda
18 00 - 19 50  Los Andinos
19 50 - 21 40  Maskarades
21 40 - 23 30  Szalonna és barátai
23 30 -   Amaro Suno
18 00 - 19 50  Kiyo-Kito Taiko
19 50 - 21 40  Berkó
21 40 - 23 30  Vujicsics
23 30 -   Greenfields
18 00 - 19 50  Técsõi Banda
19 50 - 21 40  Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara (Erdély)
21 40 - 23 30  Kolo
23 30 -   Pannonia Klezmer Band
18 00 - 19 50  Rece-Fice
19 50 - 21 40  Parno Graszt
21 40 - 23 30  Méta
23 30 -   Nikola Parov
18 00 - 19 50  Simply English
19 50 - 21 40  Shannon
21 40 - 23 30  Pravo
23 30 -   Téka
18 00 - 19 50  Karaván
19 50 - 21 40  Tatros
21 40 - 23 30  Pireusz
23 30 -   Nadara (RO)
18 00 - 19 50  Klezmer's
19 50 - 21 40  Xarnage (Baszkföld)
21 40 - 23 30  Méz
23 30 -   Zurgó

aug 4. szerda Magic Mirror
15 00 - 17 00  Film: Titkom virága
17 00 - 18 00  Az Esélyegyenlõségi Kormányhivatal képviselõje megnyitja a 2004-es Magic Mirror Sátor programsorozatát.
18 00 - 20 00  Testbeszéd tolmáccsal:
20 00 - 22 30  Dj Mozija
22 30 - 00 00  Nyitóparti: Krétakör SzínészTáncZenekar
15 00 - 17 00  Film: Mindent anyámról
17 00 - 21 00  Talk Show
21 00 - 22 00  The Tiger Lillies (UK)
22 00 - 23 30  Dj Mozija
23 30 -   Erik Palchikov akrobatikus tánc (UKR)
15 00 - 17 00  Film: Beszélj hozzá!
17 00 - 20 00  Talk Show
20 00 - 22 30  Dj Mozija
22 30 -   Koncert: Könnyû esti sértés
15 00 - 17 00  Film: Eleven hús
17 00 - 20 00  Talk Show
20 00 - 22 00  Dj Mozija, Total Carlos
22 00 - 22 30  Koncert: Hangzó anyag Dévényi Ádám estje
22 30 - 00 00  Fülledt Éjszakák, Glamour divatszínház
15 00 - 17 00  Film: Kika
17 00 - 20 00  Talk Show
20 00 - 23 00  DJ Mozija ? Kenguru ? Dj Blondino
23 00 -   Raphael Kaney & Guillaume Segouin (F)
15 00 - 17 00  Film: Tûsarok
17 00 - 20 00  Talk Show
20 00 - 23 00  Dj Mozija, Dj Sabda
23 00 -   Andrey Kolotenko (UKR)
15 00 - 17 00  Film: Matador
17 00 - 20 00  Talk Show
20 00 - 23 00  Dj Mozija, Ashramm
23 00 -   Záróparti:
00 00 - 01 00  Lady Dömper , Angela, Betty Blue, Irén, Giselle, Nina, Matthias és a jóképûek
01 00 -   Dj Optik
00 00 -   Nelson Reguera (Cuba-AUS)

aug 4. szerda Mokka Cuka!
18 00 - 21 00  Rewind
21 00 -   Palotai - Cadik
18 00 - 19 00  Zotyka
19 00 - 22 00  Sanyi & Mikusz
22 00 -   Gimmeshot Crew
16 00 - 19 00  Badihali
19 00 - 21 00  Erik Sumo
21 00 - 00 00  Cyborg Templar - Infra Ghandi
16 00 - 18 00  Sanyi
18 00 - 21 00  Toonite & Szetyõ
21 00 - 01 00  Mada & Titusz
16 00 - 17 00  Kanada Káosz
17 00 - 19 00  Lee n?Gum
19 00 - 22 00  Erik Sumo & Haze
22 00 - 00 00  Infra Ghandi
18 20 - 20 00  Jinx
20 00 - 22 00  Grasshop
22 00 - 01 00  TBGon & Marvin
18 00 - 21 00  Solid & Nandee
21 00 -   Palotai - Cadik
00 00 - 03 00  Pedro
03 00 -   Negro
01 00 - 03 00  IDC (UK)
03 00 -   Freakadella
00 00 - 01 00  Mada
01 00 - 03 00  Titusz
03 00 -   Negro
01 00 - 03 00  Waxman
03 00 -   Kevin

aug 4. szerda Durex Táncdalfesztivál Sátor
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 21 00  Bridge együttes
21 00 - 23 00  John Lennon emlékzenekar ? Takáts Tamás zenekara
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Korda György és Balázs Klári
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 20 00  Dust együttes
20 00 - 21 00  Gary Moore Jam Band
21 00 - 23 00  Open Doors együttes
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Csepregi Éva - Végvári Ádám
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 21 00  Pink Floyd ? a Hit-Rock elõadásában
21 00 - 23 00  Sound Track együttes
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Sipos F. Tamás és zenekara
12 00 - 14 00  Karaoke
14 00 - 19 00  Uhrin Benedek és Chippendale show
19 00 - 21 00  Sokol 403 együttes
21 00 - 23 00  Inka-H együttes
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Komár László és Muck Ferenc
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 20 00  Zed együttes
20 00 - 21 00  Toto Tribute együttes
21 00 - 23 00  Hollywood Rose
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Szûcs Judith
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 21 00  Tequila Chicken Brass
21 00 - 23 00  Queen emlékzenekar
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Dolly Roll
12 00 - 19 00  Karaoke
19 00 - 21 30  Virgin One, Nighthawks, T35 együttesek
21 30 - 23 00  Sárga Taxi
23 00 - 23 30  Durex vizespóló-verseny
23 30 - 01 00  Sárgarózsa
01 00 -   Dj. Paplan
01 00 -   Dj. Paplan
01 00 -   Dj. Paplan
01 00 -   Dj. Paplan
01 00 -   Dj Paplan
01 00 -   Dj Paplan
01 00 -   Dj Paplan

aug 4. szerda Afrika Falu és Színpad
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 19 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Tarika Sammy
21 00 - 21 30  Art of Orient
21 30 - 23 00  Chalaban
23 00 -   African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Spoity Boys
21 00 - 21 30  Thesele Company
21 30 -   Bassrunner Soundtride Feat. El Condorsito (Chile)
23 00 - 19 00  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
18 30 - 19 00  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 00 - 20 00  Reggaester
20 00 - 21 30  Love Alliance Sound System
21 30 -   Djoliba
23 00 - 18 30  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Sly Ashen & the Rooters
21 00 - 21 30  Ritmo Latino tánccsoport
21 30 -   Los Gitanos
23 00 - 19 00  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Dub 4 You
21 00 - 21 30  Afro Keguys
21 30 -   Afro Magic
23 00 - 19 00  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Onyx
21 00 - 21 30  Grupo Capoeira Brasil & Samba Brasil
21 30 -   RE-G
23 00 - 19 00  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
11 00 - 12 00  Kézmûves programok
12 00 - 13 00  Tánctanítások
13 00 - 14 00  ? 14:00 Szamba tánctanítás (Luciane & Pimenta ? Brazília)
14 00 - 15 00  ? 15:00 Egyiptomi hastánctanítás 1. (Nieto Mercedes)
15 00 - 16 00  ? 16:00 Capoeira, brazil harcmûvészet-tanítás (Grupo Capoeira Brasil)
16 00 - 17 00  ? 17:00 Egyiptomi hastánctanítás 2. (Nieto Mercedes)
17 00 - 18 00  ? 18:00 Afrikai dobtanítás (M Baye Ndiaye ? Szenegál)
18 00 - 23 00  ? 19:00 Afrikai tánctanítás (Lanssana Diara ? Mali)
19 00 - 19 30  Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19 30 - 21 00  Skeg
21 00 - 21 30  Elekoto Cultural Group
21 30 -   Ba Cissoko
23 00 - 19 00  African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)

aug 4. szerda Civil Színpad / GYISM Sátor
14 00 - 16 00  Koncert: A ?Zene mindenkié? Egyesület felnõttzenekara
16 00 - 17 00  Gondolatok: Miért nem fulladunk bele az információóceánba?
17 00 - 19 00  Gondolatok: Az asszony verve jó?? ? NEEM!
19 00 - 21 00  Koncert: NNDU IGBO Nigériai Music Band
21 00 - 23 00  Zene: Dj Pásztori: Drog disco
23 00 -   Mozi: Nappali álmodozók
14 00 - 15 00  Gondolatok: A graffiti = mûvészet!
15 00 - 16 00  Gondolatok: Somával a szenvedélyekrõl
16 00 - 16 45  Színház: Romapolice
16 45 - 18 00  Színház: Örkény egypercesek
18 00 - 19 00  Színház: Valóság Színpad
19 00 - 20 30  Koncert: Terni Prahl amatõr roma zenekar
20 30 - 22 15  Koncert: Clip Top (funky, rock, reggae)
22 15 - 00 00  Filmpremier: Valami angyali, Tékozló fiak
13 00 - 14 00  Koncert: Laár András vezetésével: Bhadzsan koncert
14 00 - 15 00  Bemutató: A Gandhi Gimnázium elõadása
15 00 - 17 00  Gondolatok: Táguló Európa bõvülõ jogokkal?
17 00 - 18 00  Színház: Szentivánéji álom
18 00 - 19 30  Színház: Csend mûvészeti pantomim csoport
19 30 - 21 30  Koncert: Hawaii Pop System (világzene)
21 30 - 23 00  Koncert: M.W.S (hardcore, metal)
23 00 -   Mozi: Nagyfilmek a kisvilágból
12 30 - 14 00  Színház: Villon testamentuma
14 00 - 16 00  Színház: Bach: Jonathan Livingston sirály
16 00 - 17 00  Bemutató: A Sahaja Jóga egy órája
17 00 - 19 00  Színház: Lázár Ervin: A kút
19 00 - 19 30  Koncert: Oláh Cumó Trió (kortárs jazz)
19 30 - 21 30  Színház: Amese marad
21 30 - 23 00  Koncert: Szilvási Gypsy Folk Band
23 00 -   Mozi: India
10 00 - 14 00  Színház: Láthatatlan Színház
14 00 - 15 00  Zene: Down Alapítvány Mûvészeti Mûhely - magyar slágerek
15 00 - 16 00  Gondolatok: Globális felmelegedés kontra atomenergia
16 00 - 17 00  Bemutató: AIESEC
17 00 - 18 15  Bemutató: Jógabemutató és Bhadzsan koncert
18 15 - 18 30  Színház: Dühöm, álmom
18 30 - 20 00  Tánc: Roll Dance Kerekesszékes Kombi Táncegyüttes
20 00 - 21 30  Koncert: Over The Noise Zsombok Ferenc Emlékzenekar
21 30 - 22 45  Koncert: Részemrõl OK! (blues)
22 45 -   Mozi: Mami Blue
12 00 - 14 00  Beszélgetés: Tûsarok, NEEM? ? A gender szempontok érvényesülése
14 00 - 15 00  Beszélgetés: Roma újságírók szerepe a médiában
15 00 - 16 00  Film: A kísérlet
16 00 - 17 30  Színház: Tényleg szeretsz
17 30 - 18 00  Koncert: Komolyzene
18 00 - 19 00  Mazs-Haver sátor
19 00 - 20 30  Színház: Korszakalkotó
20 30 - 22 00  Koncert: Tér (rock)
22 00 - 23 00  Koncert: B-terv (világzene)
23 00 -   Mozi: Debra Chasnoff: One Wedding and a Revolution, That
13 00 - 15 00  Gondolatok: Mentális leképezés avagy õrület és gyógyítása a filmmûvészetben
15 00 - 16 00  Színház: Rögv-est
16 00 - 17 00  Koncert: Samadhi
17 00 - 18 30  Film: A kísérlet
18 30 - 20 00  Koncert: Jim Amstrong Jam Session
20 00 - 21 30  Koncert: Still Cross (hard rock)
21 30 - 23 00  Koncert: Klez Jam (hagyományos zsidó dalok másképp)
23 00 -   Mozi: a Menta Sátor szervezésében
00 00 -   Diavetítés: Merénylet a világûrben

aug 4. szerda Trend Sziget
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Breakfast at Tiffany, Szelíd motorosok
17 00 - 17 30  Nikita divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Mono Art: Álomképek, Parage
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Kenguru divatbemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  mavrákulum@kommunart.com/teremt-és(1+1=1)
21 30 - 22 00  A frizurás csoport
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  Mandu divatbemutató
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 00  Aquanauta divatbemutató
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Happy Hippie divatbemutató
17 00 - 17 30  Morgan divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Oszlányi Gyöngyvér divatbemutatója, Bencsik Andrea divatbemutatója
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Pál Anikó és Kiss Tibor divatbemutatója
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Levis divatbemutató
21 30 - 22 00  Smink- és hajkreációk másképpen
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  Kamchatka Design
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 00  Budapest Fashion
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Rotschild Klári Ruhatervezõ Szakközépiskola divatbemutatója
17 00 - 17 30  Persona divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Beach party divatbemutató
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Zuppa divatbemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Springfield divatbemutató
21 30 - 22 00  Ladányi Andrea & a La Dance Company táncprodukciója
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  Pipetta divatbemutató
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 00  LuminexŽ ? az anyagba szõtt fény
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 16 30  Holló
16 30 - 17 00  Recycling
17 00 - 17 30  Spaceboy
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Dévai Zsófi & Feyér Zsuzsa divatbemutatója; AIAIÉ
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  GAS divatbemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Mavrákulum és a Szabadkézmûves Páholy bemutatja: Senarchism (avagy: Tudd hogy Értsd!)
21 30 - 22 00  Hair dressed to kill
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  Retrock divatbemutató
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 30  Souvenier
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Veszedelmes viszonyok
17 00 - 17 30  Levis divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Bara Marianne kalap- és táskabemutatója / Amnesia divatbemutató
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Jaffa Váci u. 8. divatbemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Hajas László mesterfodrász Wella trend bemutatója
21 30 - 22 00  Karmakamikaze
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  Prizma - Azonosítatlan fények
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 30  Vonzások és taszítások
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Grease
17 00 - 17 30  Guru divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Chance Divatiskola divatbemutatója
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Frenetic divatbemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Mavrák Erik (Hair Point by Perényi) alternatív haj show
21 30 - 22 00  GAS divatbemutató
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  tóthvirág divatbemutató
23 00 - 23 50  Tûzzsonglõr bemutató
23 50 - 00 00  Springfield divatbemutató
15 00 - 16 00  Iszapbirkózás
16 00 - 17 00  Gengszterek klubbja, Hajlakk
17 00 - 17 30  Miju divatbemutató
17 30 - 18 00  Krómrudas go-go görl bemutató
18 00 - 18 30  Iszapbirkózás
18 30 - 19 30  Extravaganza divatbemutató
19 30 - 20 00  "Shake your ass"
20 00 - 20 30  Women' Secret fehérnemû- és fürdõruha-bemutató
20 30 - 21 00  Krómrudas go-go görl bemutató
21 00 - 21 30  Csergõ Noémi & Fehér Beatrix divatbemutatója
21 30 - 22 00  Spaceboy
22 00 - 22 30  Iszapbirkózás
22 30 - 23 00  meglepetés
23 00 - 23 30  Tûzzsonglõr bemutató
23 30 - 00 00  A Pucc divatbemutató
00 00 - 00 30  Swing Tsk versenytáncosainak swing bemutatója
00 30 -   Intimissimi fehérnemû bemutató
00 00 - 00 30  Swing Tsk versenytáncosainak samba bemutatója
00 30 -   Psychoscope
00 00 - 00 30  Sivasakti Kalánanda táncszínház
00 30 -   A Nõ Négyszer tervezõcsoport divatbemutatója
00 30 -   Free Zoo hajperformance: Változó oltár
00 30 -   Women' Secret fehérnemû- és fürdõruha-bemutató
00 00 - 00 30  Lagrimas de Oro táncegyüttes & a Fandango duó
00 30 -   Calzedonia
00 00 - 00 30  Mighty Duck hip-hop tánccsoport bemutatója
00 30 -   Xthismo divatbemutató

aug 4. szerda Szabadiskola Sátor
15 00 - 16 30  Alkonyzóna
16 30 - 18 00  Nemi szervek és hermeneutika
18 00 - 19 30  Pornográfia?
19 30 -   Fényszomj ? dokumentumfilm 60p
15 00 - 16 00  A Petõfi Irodalmi Múzeum
16 00 - 17 30  Kutyák éji dala alternatívák
17 30 - 19 00  Egy performance a nyolcvanas évekbõl:
19 00 -   filmhu filmklub
15 00 - 16 30  Változó emberi gondolkodás
16 30 - 17 30  A Petõfi Irodalmi Múzeum programja
17 30 - 19 00  Budapest retro ? ankét
19 00 -   Bereményi Géza: Micsoda útjaim
15 00 - 16 30  Fölnyomva egy teve seggébe...
16 30 - 18 00  Avantgard politika
18 00 - 19 30  Mûvészet a kirakatban!
19 30 -   filmhu filmklub
15 00 - 16 30  Pornográfia és politika a popköltészetben
16 30 - 17 30  A Petõfi Irodalmi Múzeum programja:
17 30 - 19 00  Hermann Zoltán: Kontrafals
19 00 -   Parti Nagy Lajos Sárbogárdi Jolán
15 00 - 16 00  A Petõfi Irodalmi Múzeum programja
16 00 - 17 30  Nyolcvanas évek felolvasóest:
17 30 - 19 30  Vallai Péter Petri ? estje
19 30 -   filmhu filmklub
14 30 - 16 00  Kon-takt-art
16 00 - 17 30  Üvegfalkontakt
17 30 - 20 00  Alexandero Jodorowsky pánikmeséi
20 00 -   Dadaista évszakok filmvetítés és elõadás

aug 4. szerda Hócipõ kabaré
22 00 -   Stand up Comedy
22 00 -   Éles István és Nagy Bandó András
22 00 -   Villon Sziget
22 00 -   Dolák-Saly Róbert és Litkai Gergely kétszer fél órában
22 00 -   Szõke András és Badár Sándor mesél
22 00 -   Galla-parádé
22 00 -   L'art pour l'art

aug 4. szerda RTL Klub Mozi
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Szigorúan piszkos ügyek /Wu jian dao/
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Gyönyörû mocsokságok /Dirty Pretty Things/
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Somlói galuska
22 00 - 22 15  NEEM ? Ne Bántsd a Nõket!
22 15 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Kontroll
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Mix
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Kill Bill 1 / Kill Bill: Vol.1/
22 00 - 23 15  Válogatás
23 15 - 01 05  Csak az a szex /Anything else/
01 05 -   Fegyvertársak /Open range/
01 05 -   Se ördög, se angyal /Ni pour, ni contre/
01 05 -   A szem /The eye/
01 05 -   21 gramm /21 Gramms/
01 05 -   Szamuráj /Zatoichi/
01 05 -   Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol.2/
01 05 -   Igazából szerelem /Love Actually/

aug 4. szerda Mozinet.hu Sátor
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Tolkien Tár-saság programja
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Star Wars Fanklub programja
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  Beszélgetés a Jóbarátok szinkron-hangjaival
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Tolkien Tár-saság programja
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Tolkien Társa-ság programja
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Tolkien Társaság programja
20 00 -   Vetítés
14 00 - 16 00  Sziget reklámok
16 00 - 17 10  Reflektorfényben - beszélgetés
17 10 - 18 00  Szinkron karaoke
18 00 - 19 00  Játék
19 00 - 20 00  A Tolkien Társaság programja
20 00 -   Vetítés

aug 5. csütörtök Reneszánsz Sátor
17 00 -   Misztrál együttes
15 00 - 17 00  Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományõrzõ egyesülete
17 00 -   Elõadás: Balassi Bálint, a Gyûrû Ura. Elõadó: Szentmártoni Szabó Géza
15 00 - 17 00  Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományõrzõ egyesülete
17 00 -   Vándor Vokál
15 00 - 16 00  Arbeau Táncegyüttes
16 00 -   Reneszánsz táncház
15 00 -   Reneszánsz táncház



A Z   Ö S S Z E S   S Z Í N P A D
színpadok

zene
Nagyszínpad
djuice Világzenei Nagyszínpad
HammerWorld Színpad
Wan2 Színpad
Globe Party
Dreher Port
Dreher Tropical Music Club
Cinetrip Space Lab
Cökxpôn Ambient Sátorkert
Siemens Mobile Pop Színpad
Bahia Színpad
Live Actorz
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad
Rádió C Roma Sátor
Blues Színpad
Talentum Színpad
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház
Pesti Est Színpad
Petõfi Csarnok Folkszínpad és Petõfi Csárda
Magic Mirror
Mokka Cuka!
Durex Táncdalfesztivál Sátor
Afrika Falu és Színpad
Civil Színpad / GYISM Sátor
Trend Sziget
Szabadiskola Sátor
Hócipõ kabaré
Szirtes András Vándormozi
RTL Klub Mozi
Mozinet.hu Sátor
Reneszánsz Sátor