nem vagy belépve:
microcspv    "time is not money"
logo Marilyn


::: hírek
    / /  

2010-03-20

Woody Allen-nek kétségei támadtak Carla Bruni-val kapcsolatban

Úgy volt, hogy Woody Allen a legújabb filmjébe beválogatja Carla Bruni volt modell, most énekesnõt, de aztán a legújabb hír szerint Allen-nek kétségei támadtak, és nem biztos, hogy a francia First Lady színésznõje lesz a következõ filmjében.

Pedig a 42 éves Bruni, aki Nicolas Sarkozy francia elnök felesége is, már tavaly elfogadta Allen felkérését, miután a kultrendezõ megerõsítette, hogy Brunit akarja a filmjébe, mondván: "Biztos vagyok benne, hogy csodás lenne benne...több különbözõ szerepre is kiválasztanám õt."

Bruni, aki a hivatalos pozíciója mellett énekesnõként elismert, és a 90-es évek egyik legnépszerûbb topmodelljei egyike volt, állítólag izgatottan erõsítette meg a válaszát, miszerint szívesen elvállalna egy szerepet Allen filmjében. "Nem tudom, mi lenne ez a szerep, de igent mondok... Nem hagyhatok ki egy ilyen lehetõséget. Amikor nagymama leszek, szeretném majd azt mesélni, hogy filmet készítettem Woody Allen-nel."
De úgy tûnik, hogy Woody Allen a határán van, hogy meggondolja magát vele kapcsolatban, állítja, hogy a kettejük lehetséges partneri kapcsolata "messze áll a biztostól".

A 74 éves rendezõ így fogalmazott ezügyben: Carla Bruni nem egy olyan nõ, aki abból él, hogy színésznõ. Õ a First Lady. Bármelyik percben elszólíthatja valamelyik más kötelezettsége, mint mondjuk egy politikai válság, vagy egy fontos esemény. Számításba kell vennem azokat a kockázatokat, amik adódhatnak, és az õ alkalmazása még távolról sem biztos."

Carla Bruni olasz származású, aki családjával együtt 73-ban költözött át Franciországba, mert féltek a Vörös Brigádok nevû kommunista terrorszervezet gyerekrablásaitól. A család hihetetlenül gazdag és mûvészetkedvelõ volt, az apa iparmágnás és mûgyûjtõ egyben, az anya pedig színésznõ és zongoramûvész. Carla-nak két testvére volt, bátyja, Virginio 2006-ban meghalt.

Nõvére a híres francia színésznõ, Valeria Bruni Tedeschi, akit több jó filmben is láttunk már, pl. az 5*2-ben, az Utolsó Napokban (Francois Ozon fiatal francia rendezõnek egyik kedvenc színésznõje, mindkettõ film az övé), de játszott a Bor, Mámor, Provance-ban és a München-ben is. Írt, rendezett és fõszerepelt egy saját filmben is, a Könnyebb a Tevének c. filmjében saját életét, gyerekkorát dolgozta fel. Nálunk a 2005-ös Titanic Filmfesztiválon vetítették le.

Carla Bruni nagyon komolyan veszi az énekesnõi karrierjét, a honlapja is ezt a fajta mûvészetét mutatja be leginkább: http://www.carlabruni.com/. Amúgy topmodell korában már volt pár kisebb jelenése a modell szakmáról készült két filmben, egyrészt Robert Altman Pret-a-Porter-ében, illetve Robert Leacock Catwalk c. dokumentumfilmjében, de ez lenne az elsõ igazi filmes megbízatása, ha Woody Allen végül mégis rászánja magát, és beválogatja a francia First Lady-t a filmjébe.



legutóbbi hírek:

-------------------------------------
beomlott a Fővám tér - a klímaváltozás klímarealitás beomlott a Fővám tér - a klímaváltozás klímarealitás
Kedd reggel, a vásárcsarnok előtt bazi nagy gödör keletkezett az úttesten. A kár nemcsak anya ...

-------------------------------------
Ferenc Pápa elítélte a GMO-kat Ferenc Pápa elítélte a GMO-kat
A Pápa nyakában egy barikával fotóztatta magát - a klasszikus jó pásztor beállításban, eze ...

-------------------------------------
kritika érte London főpolgármesterét, mert bringája csomagtartóján vitte a feleségét kritika érte London főpolgármesterét, mert bringája csomagtartóján vitte a feleségét
Boris Johnson-nak elnézést kellett kérnie, amiért a bringája csomagtartóján vitte feleségét ...

-------------------------------------
ma 30 éve jelent meg a mozikban a Vissza Jövőbe :) ma 30 éve jelent meg a mozikban a Vissza Jövőbe :)
Minden idők egyik legklasszikusabb időutazós filmje immár maga is idő-trippé vált. 30 évesek ...

-------------------------------------
Fipresci-díjat kapott Cannes-ban a Saul fia Fipresci-díjat kapott Cannes-ban a Saul fia
Ma Nemes Jeles László filmje, a Saul fia Fipresci-díjat kapott Cannes-ban. ...

-------------------------------------
"remek" hír a Föld Napján: Norvégia a fjordba önti a hulladékot
Az aktivisták nagyon kemény ellenállást ígérnek, polgári engedetlenséget ideértve, ha zöld ...

-------------------------------------
Spock - Leonard Nimoy - elhunyt, 83 éves korában Spock - Leonard Nimoy - elhunyt, 83 éves korában
Leonard Nimoy hosszan tartó tüdőbetegség végső stádiumában 83 évesen elhunyt Los Angeles-i ...

-------------------------------------
Frankofón Fesztivál - február 27. és március 27 Frankofón Fesztivál - február 27. és március 27
A tizenötödik Frankofón Fesztivál keretében február 27. és március 27. között több mint ...

-------------------------------------

korábbi hírek